Návody -háčkované hračky

Návod - Háčkované žirafátko Tonda

Návod na háčkované žirafátko Tondu:)  Je v češtině, opatřen fotkami a popisky.  V sedě je vysoký asi 17 cm a dlouhý(od čumáčku k zadečku) asi 20cm. Návod zasílám vnitřní poštou v podobě PDF souboru po připsání příslušné částky na můj účet. Neplatíte tedy žádné poštovné ani jiné poplatky:)

Vaše cena: 38,00 Kč

Návod - Háčkovaná panenka Kopretinka

Návod na háčkovanou panenku Kopretinku:)  Je v češtině, opatřen fotkami a popisky.  Panenka je vysoká cca 30cm. Návod zasílám vnitřní poštou v podobě PDF souboru po připsání příslušné částky na můj účet. Neplatíte tedy žádné poštovné ani jiné poplatky:)  

Vaše cena: 38,00 Kč

Návod - Háčkované oříškové zákusky

Návod na háčkované oříškové zákusky:)  Je v češtině, opatřen fotkami a popisky.  Návod obsahuje popis na roládu se šlehačkou, slepené sušenky a košíček s oříškovým krémem a sypáním:)) A samozřejmě na tři oříšky:) Košíček je vysoký cca 8 cm. Návod zasílám vnitřní poštou v podobě PDF...

Vaše cena: 38,00 Kč

Návod - Háčkované slůňátko Tomík

Návod na háčkované slůňátko Tomíka:)  Je v češtině, opatřen fotkami a popisky.  Sedící má 15 cm. Návod zasílám vnitřní poštou v podobě PDF souboru po připsání příslušné částky na můj účet. Neplatíte tedy žádné poštovné ani jiné poplatky:)

Vaše cena: 38,00 Kč

Návod - Háčkovaný pejsek

Návod na háčkovaného jpejska Modráska:)  Je v češtině, opatřen fotkami a popisky.  Dlouhý je 22 cm. Návod zasílám vnitřní poštou v podobě PDF souboru po připsání příslušné částky na můj účet. Neplatíte tedy žádné poštovné ani jiné poplatky:)

Vaše cena: 38,00 Kč

Návod - Háčkovaný kocourek Zrzeček

Návod na háčkovaného kocourka Zrzečka:)  Je v češtině, opatřen fotkami a popisky.  V sedě měří 20 cm. Návod zasílám vnitřní poštou v podobě PDF souboru po připsání příslušné částky na můj účet. Neplatíte tedy žádné poštovné ani jiné poplatky:)

Vaše cena: 38,00 Kč

Návod - Háčkovaná opička baletka

Návod na háčkovanou opičku.  Je v češtině, opatřen fotkami a popisky.  Návod zasílám elektronickou poštou v podobě PDF souboru po připsání příslušné částky na můj účet. Neplatíte tedy žádné poštovné ani jiné poplatky:)

Vaše cena: 38,00 Kč

Návod - Háčkovaný nosorožec

Návod na háčkovaného nosorožce:)  Je v češtině, opatřen fotkami a popisky.  Návod zasílám vnitřní poštou v podobě PDF souboru po připsání příslušné částky na můj účet. Neplatíte tedy žádné poštovné ani jiné poplatky:)

Vaše cena: 38,00 Kč

Návod - Háčkovaný medvídek

Návod na na háčkovaného medvídka.  Je v češtině, opatřen fotkami a popisky.  Návod zasílám elektornickou poštou v podobě PDF souboru po připsání příslušné částky na můj účet. Neplatíte tedy žádné poštovné ani jiné poplatky:)

Vaše cena: 38,00 Kč

Návod - Háčkovaná panenka s pejskem

Návod na háčkovanou penenku.  Je v češtině, opatřen fotkami a popisky.  Návod zasílám elektronickou poštou v podobě PDF souboru po připsání příslušné částky na můj účet. Neplatíte tedy žádné poštovné ani jiné poplatky:)

Vaše cena: 38,00 Kč

Návod - Háčkovaná kravička

Návod na háčkovanou kravičku.  Je v češtině, opatřen fotkami a popisky.  Návod zasílám elektornickou poštou v podobě PDF souboru po připsání příslušné částky na můj účet. Neplatíte tedy žádné poštovné ani jiné poplatky:)

Vaše cena: 38,00 Kč

Návod - Háčkovaný pošťák

Návod na háčkovaného pošťáka:)  Je v češtině, opatřen fotkami a popisky.  je vysoký 28 cm. Návod zasílám vnitřní poštou v podobě PDF souboru po připsání příslušné částky na můj účet. Neplatíte tedy žádné poštovné ani jiné poplatky:)

Vaše cena: 38,00 Kč

Návod - Háčkovaný knírač

Návod na háčkovaného knírače.  Je v češtině, opatřen fotkami a popisky.  Návod zasílám elektornickou poštou v podobě PDF souboru po připsání příslušné částky na můj účet. Neplatíte tedy žádné poštovné ani jiné poplatky:)

Vaše cena: 38,00 Kč

Návod - Háčkovaná Jamajčanka

Návod na háčkovanou panenku:)  Je v češtině, opatřen fotkami a popisky.  Návod zasílám vnitřní poštou v podobě PDF souboru po připsání příslušné částky na můj účet. Neplatíte tedy žádné poštovné ani jiné poplatky:)

Vaše cena: 38,00 Kč

Návod - Háčkovaný oslík

Toto je druhý ukázkový produNávod na háčkovaného oslíka:)  Je v češtině, opatřen fotkami a popisky.  Vysoký je kolem 25 cm. Návod zasílám vnitřní poštou v podobě PDF souboru po připsání příslušné částky na můj účet. Neplatíte tedy žádné poštovné ani jiné poplatky:)

Vaše cena: 38,00 Kč

Návod - Háčkovaná pohádka

Návod na háčkovanou pohádku:)  V návodu najdete krále, princeznu, kašpárka, prince(rytíře) a tříhlavého draka. Výška krále je cca 15cm, drak je vysoký 28 cm. Návod je v češtině, opatřen fotkami a popisky.    Návod zasílám vnitřní poštou v podobě PDF souboru po připsání příslušné...

Vaše cena: 64,00 Kč

Návod - Háčkovaný ježek zahradník

Návod na háčkovaného ježečka. Návod zasílím na Váš e-mail elektronickou poštou v podobě PDF souboru. Neplatíte tedy poštovné.

Vaše cena: 38,00 Kč